Wiadomości z Tych

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia? Powiadom policjantów!

  • Dodano: 2023-01-19 07:00, aktualizacja: 2023-01-18 23:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów kosmetycznych. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie kobiety, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej 2C w Tychach.

Rysopis

Kobieta wzrostu około 165 cm, szczupłej budowy ciała, ubrana w jasny płaszcz, jasne spodnie, jasne wysokie buty, na ręce przewieszona czarna torebka oraz papierowa torba zakupowa. Kobieta ma założone okulary.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również