Wiadomości z Tych

W Parku Miejskim Solidarności odbywają się "Warsztaty pod Żyrafą"

  • Dodano: 2020-08-17 08:00, aktualizacja: 2020-08-17 08:15

Od 16 lipca do 28 sierpnia w każdy czwartek i piątek pod tyską "Żyrafą" w Parku Miejskim Solidarności odbywają się zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 3-15 lat. Spotkania są realizowane w ramach programu profilaktycznego pn.: „Warsztaty pod Żyrafą".

Zajęcia ukierunkowane są przede wszystkim na efektywne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży pozostającej w mieście podczas wakacji. W ramach programu realizowane będą różne formy animacji i zabaw sportowych, rekreacyjnych oraz artystycznych, promujących zdrowe, aktywne, twórcze oraz wolne od uzależnień formy spędzania czasu wolnego.

Program „Warsztaty pod Żyrafą” jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Tychy. Zadanie to  realizuje 3 pedagogów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ze Stowarzyszenia Integracji i Aktywizacji Społecznej Osób i Rodzin "Od-nowa" oraz wolontariusze.

Zajęcia mają charakter otwarty i odbywają się w każdy czwartek i piątek od godziny 16:00 do godziny 19:00 do 28 sierpnia 2020 r.

W razie niepogody spotkania zostaną zrealizowane w innych dzień, lub przez wydłużenie kolejnych zajęć.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną informujemy, że program będzie prowadzony przy zachowaniu wszystkich wymaganych obostrzeń epidemiologicznych.

Koszt całkowity realizacji projektu to 13 620 zł. Dotacja z Urzędu Miasta w ramach zadania publicznego to 10 000 zł.


Źródło: UM Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również