Wiadomości z Tych

Tragedia w Tychach. W wypadku zginęła młoda kobieta!

  • Dodano: 2024-02-05 07:15, aktualizacja: 2024-02-05 11:12

Późnym wieczorem w niedzielę doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na ul. Oświęcimskiej w Tychach. Śmierć poniosła jedna osoba - pasażerka pojazdu.

[AKTUALIZACJA - 11:00]

20-letni kierujący bmw był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala z urazem ręki, a następnie zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Postępowanie w sprawie wypadku jest prowadzone przez tyskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.


Śmiertelny wypadek na tyskich drogach

W Tychach doszło do tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce 4 lutego, około godziny 20:00 na ul. Oświęcimskiej (DK44). Wstępne ustalenia sugerują, że kierowca pojazdu marki BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, co spowodowało wypadnięcie pojazdu z trasy i zderzenie z bramownicą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu, natomiast kierowca został przewieziony do szpitala.

Drogi tuż po wypadku były całkowicie zablokowane, co powodowało poważne utrudnienia w ruchu, które trwały kilka godzin. Policja podjęła działania w celu ustalenia przyczyn wypadku i wyznaczyła objazdy dla kierowców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również