Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2022-12-19 07:00, aktualizacja: 2022-12-18 16:47

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, gdzie sprawca podając się za policjanta pod legendą zabezpieczenia zagrożonych na koncie pieniężny, przekonał kobietę do wypłaty i przekazania ich wskazanej osobie. Pokrzywdzona straciła tym sposobem 50 tys. zł.

Na polecenie prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Mężczyzna szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, wiek 20-30 lat, ubrany na czarno, czarne buty adidas z białą podeszwą, czarne spodnie, czarna bluza z biały napisem na tyle, czarna czapka z daszkiem adidas

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również