Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2022-01-25 06:30, aktualizacja: 2022-01-24 20:14

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, sprawę naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony.

Do zdarzenia doszło w dniu 23 listopada 2021 roku około godziny 14:00 w jednym ze sklepów przy ulicy Tischnera w Tychach. Nieznany sprawca dokonał naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony w związku z podjętą wobec niego interwencją związaną z kradzieżą. Pracownik sklepu został popchnięty oraz uderzony otwartą dłonią w twarz. Na szczęście nie odniósł obrażeń. Sprawca uciekł. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek tego mężczyzny.

Rysopis mężczyzny

Mężczyzna o szczupłej budowie ciała, wzroście około 180 cm, w wieku około 25-30 lat, włosy krótkie koloru ciemnego. W chwili zdarzenia ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnozielonego z białym napisem "BLACK SQUAD” na zewnętrznej krawędzi kaptura, długie spodnie dresowe koloru ciemnozielonego, buty sportowe koloru ciemnego, na szyi założone słuchawki koloru białego, na twarzy okulary z ciemną oprawką szkieł i jasnymi zausznikami.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112, e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom Policję! / fot. KMP Tychy

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.