Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja Prosi o kontakt!

  • Dodano: 2023-12-15 12:45

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie dokonania transakcji przy użyciu uprzednio przywłaszczonej karty płatniczej. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policja: Sprawa jest prowadzona

Na zdjęciu mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę i spodnie, obuwie sportowe koloru ciemnego, na głowie czapka z daszkiem koloru czerwonego.
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego, a następnie dokonaniu czterech nieautoryzowanych transakcji przy jej użyciu na łączną kwotę ponad 250 złotych. Do zdarzeń doszło 9 października 2023 roku na terenie Tychów.
 

Rysopis poszukiwanego:

  • mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę i spodnie, obuwie sportowe koloru ciemnego, na głowie czapka z daszkiem koloru czerwonego.
     

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w TychachTychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również