Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2021-02-25 07:00, aktualizacja: 2021-02-24 17:52

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie wybicia szyby w drzwiach wejściowych do jednego ze sklepów na ulicy Poziomkowej w Tychach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych jednego ze sklepów mieszczącego się przy ulicy Poziomkowej w Tychach. Do zdarzenia doszło w dnia 17 lutego 2021 roku. Straty sięgają tysiąca złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30 lat, 170-180 centymetrów wzrostu, łysy z krótką brodą, ubrany w czarną kurtkę z kapturem i grafiką na plecach oraz szare spodnie.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefon numer 47 85 512 30.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również