Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2021-02-25 07:00, aktualizacja: 2021-02-24 17:52

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie wybicia szyby w drzwiach wejściowych do jednego ze sklepów na ulicy Poziomkowej w Tychach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych jednego ze sklepów mieszczącego się przy ulicy Poziomkowej w Tychach. Do zdarzenia doszło w dnia 17 lutego 2021 roku. Straty sięgają tysiąca złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30 lat, 170-180 centymetrów wzrostu, łysy z krótką brodą, ubrany w czarną kurtkę z kapturem i grafiką na plecach oraz szare spodnie.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefon numer 47 85 512 30.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.