Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęcia?

  • Dodano: 2020-08-25 17:15

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz kart płatniczych oraz kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy pokrzywdzonego, przy użyciu uprzednio skradzionych kart płatniczych. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz kart płatniczych, do której doszło w dniu 6 sierpnia 2020 na ul. Kapicy w Tychach oraz kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy pokrzywdzonego, przy użyciu uprzednio skradzionych kart płatniczych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku około 20 – 30 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie jasne, niewielki zarost w postaci krótkiej brody, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem ze wzorem moro, spodnie koloru ciemnego, sportowe buty, z przewieszoną przez ramię małą torbę z napisem „FILA”, cecha charakterystyczna: tatuaż na prawym przedramieniu.

2. Mężczyzna w wieku około 18-25 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy bardzo krótkie, jasne, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem z nadrukami, spodnie dresowe koloru ciemnego, sportowe obuwie oraz czapkę z daszkiem z napisem „adidas”

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.


Źródło: KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również