Wiadomości z Tych

Rock na Plaży Paprocany 2018

  • Dodano: 2018-08-30 13:45

Przed nami jubileuszowa, piąta edycja „Rocka na Plaży Paprocany 2018”. Festiwal na dobre zadomowił się na wschodnim nabrzeżu jeziora, gdzie i tym razem, na Dzikiej Plaży Paprocany, rozbrzmiewać będą mocne, rockowe dźwięki. Festiwal odbędzie się 1 września br.

Dla fanów rocka zagrają tradycyjnie Dżem i Cree oraz TSA z nowym wokalistą. Ale Rock na Plaży to także szansa na dobry start dla młodych kapel, które biorą udział w Przeglądzie Konkursowym. Wystąpią dwie wytypowane na podstawie zgłoszeń przez jury, złożonego z przedstawicieli zespołów Cree i Dżem oraz Piotra Barona z radiowej Trójki, a także laureat tyskich eliminacji do Rocka na Plaży, które odbyły się 5 sierpnia.

Program festiwalu:

  • 15.30 Konkurs kapel (zespoły konkursowe: Audioties, Paganda, Vermis)
  • 17.00 Biegun zachodni (laureat konkursu kapel Rocka na Plaży 2017)
  • 18.00 TSA
  • 20.00 Cree, Dżem i goście
  • 23.15 Zakończenie imprezy

Dodatkowa komunikacja po zakończeniu festiwalu „Rock na Plaży - Paprocany 2018”

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach informuje, że 1 września br. po zakończeniu imprezy zostaną uruchomione dodatkowe autobusy i trolejbusy na liniach B, 137, 268, 696, którymi będzie można dojechać z Paprocan do centrum miasta i Dworca PKP w Tychach.

Dodatkowe trolejbusy linii B będą oczekiwały na przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus” (pętla trolejbusowa).
Dodatkowe autobusy linii 137, 268 i 696 będą odjeżdżały z przystanku „Tychy Paprocany Pętla” (zatoka w kierunku centrum miasta).

Autobusy linii 137, 268 i 696 będą kursowały wyłącznie do przystanku „Tychy Dworzec PKP”.

Na ww. liniach obowiązuje taryfa MZK w Tychach.

Komentarze (1)    dodaj »

  • qbasik1

    Muzyka, nastrój i ludzie OK. Gastronomia na poziomie PRL-u. Kolejki 0,5-1 godziny. Po frytki, po zapiekankę, po piwo... Korupcja za stanowisko jakich mało. Prawdziwy był "Pieczarkarz z PRL-u": krótka kolejka, smaczny, ale zimny i 10 zł za pół małej bagietki to kosmos (dlatego krótka kolejka). Szkoda, że robią fajny koncert za pieniądze uczestnika...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również