Wiadomości z Tych

Premiera sezonu foodtruckowego w Tychach. Letni piknik na parkingu Gemini Park Tychy.

  • Dodano: 2020-07-22 12:00

Premiera sezonu foodtruckowego w Tychach. Letni piknik na parkingu Gemini Park Tychy. 23, 24 i 25 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu.

W Tychach pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu pod Gemini Park.

Długi weekend od 23-25 lipca upłynie w Tychach pod znakiem dobrego jedzenia

Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod centrum handlowym Gemini Park Tychy, gdzie będzie miał miejsce kultowy zlot. 

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. 

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się pod centrum handlowym Gemini Park przy ul. Towarowej w Tychach. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 7743 959

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.