Wiadomości z Tych

Poszukujemy świadków kolizji

  • Dodano: 2020-12-07 16:00

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 23 listopada 2020 roku około godziny 17:25 w Tychach przy ulicy Nowej 24, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes C180 jadąc ulicą Nową w kierunku ulicy Jaśkowickiej nie zachował szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania w wyniku czego najechał na tylne lewe naroże samochodu osobowego marki Ford Mondeo o numerze rejestracyjnym ST93..., którego kierujący kończył manewr skrętu w lewo do posesji przy ul. Nowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

2. W dniu 25 listopada 2020 roku około godziny 8:45 w Tychach na ulicy Cyganerii, na wysokości nr 36, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat koloru czarnego, typu sedan, o początkowym numerze rejestracyjnym „ST46...” lub „ST49...” najechał na pionowe znaki drogowe C-9 znajdujące się na azylu dla pieszych powodując ich uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.