Wiadomości z Tych

Poszukujemy świadków kolizji

  • Dodano: 2020-12-07 16:00

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 23 listopada 2020 roku około godziny 17:25 w Tychach przy ulicy Nowej 24, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes C180 jadąc ulicą Nową w kierunku ulicy Jaśkowickiej nie zachował szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania w wyniku czego najechał na tylne lewe naroże samochodu osobowego marki Ford Mondeo o numerze rejestracyjnym ST93..., którego kierujący kończył manewr skrętu w lewo do posesji przy ul. Nowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

2. W dniu 25 listopada 2020 roku około godziny 8:45 w Tychach na ulicy Cyganerii, na wysokości nr 36, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat koloru czarnego, typu sedan, o początkowym numerze rejestracyjnym „ST46...” lub „ST49...” najechał na pionowe znaki drogowe C-9 znajdujące się na azylu dla pieszych powodując ich uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również