Wiadomości z Tych

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - kolejny materiał filmowy

  • Dodano: 2020-06-29 08:15, aktualizacja: 2020-06-29 10:42

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Jarosław Juszkiewicz – znany doskonale chyba wszystkim kierowcom w Polsce, którzy korzystają z popularnej nawigacji. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

ZOBACZ NAGRANIE

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Gośćmi specjalnymi podczas inauguracji kampanii byli rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Maciej Giemza. Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzał się tym razem dziennikarz Radia Katowice i lektor – Jarosław Juszkiewicz. Rozpoznawanym chyba w całym kraju głosem, który kojarzymy z jednej z najpopularnijeszych nawigacji, komentuje film, przedstawiający wykroczenie popełnione przez kierowcę samochodu marki Opel, który wyprzedzając na podwójnej linii ciągłej, omal nie doprowadza do zderzenia czołowego z innymi, prawidłowo poruszającymi się autami... 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na ich dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również