Wiadomości z Tych

Policja poszukuje kolejnych sprawców kradzieży. Widziałeś ich?

  • Dodano: 2022-01-05 08:00, aktualizacja: 2022-01-05 08:14

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży alkoholu.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę przywłaszczenia alkoholu wartości ponad 600 złoty z jednego ze sklepów przy ulicy Wejchertów. Zdarzenie miało miejsce w lipcu 2021 roku, a dotychczasowe czynności nie pozwoliły na ustalenie sprawcy. W związku z tym, za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopisy

Rysopis: Pierwszy mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany w krótkie spodenki jeansowe, koszulkę t-shirt koloru czarnego z zielonymi rękawkami i białymi napisami i wzorami na tułowiu. Ponadto mężczyzna ma założoną na głowie czapkę z daszkiem koloru czarnego odwróconą do tyłu, a na twarzy czarną maseczkę ochronną. Dodatkowo mężczyzna posiada plecak.

Rysopis drugiego mężczyzny: Mężczyzna ubrany w ciemne buty sportowe z białymi sznurówkami, czarne spodenki z logiem marki „adidas”, bluzę z kapturem koloru bordowego, maseczkę ochronną na twarzy koloru czarnego. Mężczyzna ten posiada krótkie blond włosy, a przez ramię ma przewieszoną torbę sportową.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.