Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Podsumowanie działań "Alkohol i Narkotyki"

  • Dodano: 2018-01-09 09:30

Tyscy policjanci realizując działania „Alkohol i Narkotyki” przebadali na zawartość alkoholu w organizmie ponad 2500 kierujących - wszyscy byli trzeźwi. Pomimo tak pozytywnych wyników wczorajszych działań, to w dalszym ciągu przypominamy o prostej zasadzie "Piłeś – nie jedź”.

Wczoraj kilkudziesięciu policjantów tyskiej „drogówki” włączyło się do działań pod kryptonimem „ALKOHOL I NARKOTYKI”. Przedmiotowa akcja ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym i skierowana przeciwko nietrzeźwym uczestnikom ruchu drogowego. Policjanci w różnych miejscach naszego miasta, skontrolowali 2527 kierujących. Na szczęście, żaden z nich nie wsiadł „za kółko” na „podwójnym gazie”.

Podczas kontroli mundurowi przyglądali się także zachowaniu kierowców, czy nie wskazuje na jazdę pod wpływem innych środków odurzających. Pomimo tak pozytywnych wyników wczorajszych działań, to w dalszym ciągu przypominamy o prostej zasadzie „Piłeś – nie jedź” i reagujmy gdy ktoś inny decyduje się na jazdę z promilami w myśl kampanii „Nie reagujesz-akceptujesz” w ten sposób można uniknąć niejednej tragedii.

Najnowsze informacje z Tych w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.