Wiadomości z Tych

Plenerowe Kino FreeLove już w piątek

  • Dodano: 2019-08-01 12:15

„Wbija w fotel, zostawiając widzów w kompletnej ciszy” – tak mówi się o „Jeszcze nie koniec” Xaviera Legranda, filmie z 2017 roku.

Reżyser został okrzyknięty odkryciem sezonu,  a historia przedstawiona w dramacie na długo pozostaje w pamięci. Przed nami kolejne pełne emocji plenerowe Kino FreeLove – zapraszamy na pokaz do ogrodu Miejskiego Centrum Kultury w Tychach 2 sierpnia 2019 roku o 20.30.

Rozwód. Dwoje niegdyś kochających się ludzi. Dwoje dzieci. Już to lakoniczne przedstawienie sytuacji pozwala nam poznać okoliczności, w jakich zastajemy bohaterów filmu Xaviera Legranda, spośród których już na początku poznajemy winnego rozpadu rodziny.

Między rodzicami miota się mały Julien, wahania nastroju bohaterów budują napięcie, które oddziałuje na odbiorców, a wąskie kadry sprawiają, że widzowie stają się niemal czynnymi uczestnikami rodzinnych przepychanek.

„Jeszcze nie koniec” to bardzo udany debiut Xaviera Legranda, wielokrotnie nagradzany, m.in. francuskimi Cezarami (4 nagrody) i włoskimi Lwami (Lew Jutra i Srebrny Lew) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Wstęp wolny

W razie niepogody pokaz odbędzie się w Sali Kameralnej MCK. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również