Wiadomości z Tych

Pięciu policjantów pożegnało się ze służbą. Zasłużona emerytura tyskich funkcjonariuszy

  • Dodano: 2023-02-07 06:30, aktualizacja: 2023-02-06 22:53

Pięciu policjantów tyskiej komendy w ostatnich dniach pożegnało się z policyjnym mundurem i przeszło na zasłużoną emeryturę.

Koniec ze służbą

Rozstanie z mundurem po wielu latach służby i odejście na zasłużoną emeryturę to nowy etap w życiu policjantów kończących służbę w Policji. Szef tyskiej komendy insp. Roman Fitrzyk dziękując za lata służby pożegnał w piątek czterech policjantów: asp. szt. Pawła Działacha i asp. szt. Pawła Górę, którzy swoją służbę pełnili w Zespole Dyżurnych, asp. szt. Marcina Budnika z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz asp. szt. Dariusza Florczaka z Zespołu Techniki Kryminalistycznej. Dzisiaj z mundurem pożegnał się również asp. szt. Krzysztof Saller pełniący swoją służbę w Zespole Organizacji Służby. Odchodzącemu na zasłużony odpoczynek policjantowi życzenia złożył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach nadkom. Paweł Rybarczyk oraz Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Przemysław Dąbrowski.

Kolegom – emerytom życzymy zdrowia oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory nie mieli czasu. Jednocześnie dziękujemy za okazaną nam pomoc i wszystkie cenne wskazówki przekazane nam w trakcie wieloletniej służby. - czytamy na stronie KMP.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również