Wiadomości z Tych

Nowy zastępca komendanta w Tychach

  • Dodano: 2023-08-09 07:45, aktualizacja: 2023-08-09 08:03

W komendzie wojewódzkiej odbyło się wczoraj spotkanie związane z powierzeniem obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach. Podinspektor Tomasz Zawadzki pełnił do tej pory funkcję Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tyskiej komendzie. Rozkaz personalny wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Roman Rabsztyn.

Powitanie nowego I Zastępy Komendanta Miejskiego Policji  

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn powierzył z dniem 8 sierpnia pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach podinsp. Tomaszowi Zawadzkiemu, który dotychczas był Naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tyskiej komendzie. Rozkaz odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek. W spotkaniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Roman Fitrzyk. Szef śląskiego garnizonu, wręczając awans oficerowi, złożył mu gratulacje, życząc sukcesów na nowym stanowisku.

Powitanie nowego Zastępcy Komendanta odbyło się również w tyskiej jednostce. Podinsp. Tomasz Zawadzki przyjął gratulacje i życzenia od kadry kierowniczej, policjantów oraz pracowników cywilnych. 


Źródło: Komenda Miejska Policji w Tychach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również