Wiadomości z Tych

Nastolatek kradł, uderzył pracownika sklepu i uciekł!

  • Dodano: 2024-03-20 11:15

Policjanci tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące zdarzenia, do którego doszło w Tychach przy alei Bielskiej. Nieznany sprawca dokonał kradzieży, a następnie naruszył nietykalność cielesną pracownika sklepu, który podjął wobec niego interwencję. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policja szuka sprawcy

Mundurowi Wydziału Kryminalnego  prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika sklepu. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 29 stycznia 2024 roku w Tychach na terenie marketu przy alei Bielskiej. Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch napojów energetycznych oraz piwa, a następnie, w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych rzeczy, uderzył pięścią w twarz pracownika sklepu, który podjął wobec niego interwencję.

Za zgodą prokuratora służby opublikowały uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

  • Mężczyzna w wieku około 16-18 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe, ubrany w czerwoną kurtkę zimową z kapturem, spodnie dresowe koloru czarnego oraz obuwie sportowe koloru czarnego z białą podeszwą. Na prawym ramieniu przewieszona torba sportowa koloru czarnego z dwoma białymi paskami.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również