„Niedopowiedzenia” – wyjątkowa wystawa Agnieszki Seidel-Kożuch w Oknie na Kulturę
Tyskie Okno na Kulturę zaprasza na niezwykłą wystawę „Niedopowiedzenia” autorstwa Agnieszki Seidel-Kożuch, która będzie dostępna od 10 kwietnia w galerii Gemini Park Tychy. Ta wyjątkowa ekspozycja łączy fotografię teatralną z kolażem, tworząc surrealistyczne mikroświaty pełne emocji i refleksji.
Wernisaż i wystawa
Wernisaż odbędzie się 10 kwietnia o 18:00. Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 11 maja w przestrzeni, która naturalnie łączy świat sztuki z codziennymi obowiązkami. Znajdująca się na pierwszym piętrze galerii Gemini Park Tychy, ekspozycja zaprasza do odkrywania nowych perspektyw podczas zakupów czy spotkań towarzyskich.
Twórczość Agnieszki Seidel-Kożuch
Agnieszka Seidel-Kożuch – absolwentka katowickiej ASP, prezeska Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, projektantka graficzna i twórczyni Tyskich Zinów Fotograficznych – znana jest z twórczości, która balansuje na granicy sztuki wizualnej i teatru. Jej prace pełne są fragmentów, które zapraszają do własnej interpretacji, przełamując tradycyjny sposób patrzenia na sztukę. „Niedopowiedzenia” to kolaże łączące fotografie, wycinki prasowe, rysunki, a także farby, nici i rośliny. Część z prac powstała we współpracy z Teatrem Małym w Tychach i Teatrem A Part w Katowicach.
Wystawa interaktywna
Wystawa zaprasza widzów do aktywnego udziału w procesie twórczym – to oni dopowiadają historie, które artystka pozostawiła niedokończone, wypełniając puste miejsca swoimi emocjami i refleksjami.




















Dodaj komentarz