Wiadomości z Tych

MOSiR Tychy organizuje coroczny Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej

  • Dodano: 2022-11-16 07:45, aktualizacja: 2022-11-15 19:38

Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 19-20 listopada i zostanie rozegrany z okazji Święta Niepodległości.

W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego tj. obligatoryjnie imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 listopada 2022 roku w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: kontakt@mosir.tychy.pl.

Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej w najbliższą sobotę

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników. OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY - 150 złotych PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do dalszy fazy. Pierwszego dnia (19.11) odbędą się mecze fazy grupowej, a drugiego dnia (20.11) fazy finałowej.

Turniejowa rozpiska zostanie opublikowana na stronie mosir.tychy.pl oraz na profilu FB MOSiR Tychy w piątek, 18 listopada 2022 roku.

Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu.

Za zajęcie czterech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Przewidziano również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

Szczegółowy regulamin turnieju dostępny na stronie organizatora [LINK].

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również