Wiadomości z Tych

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na plenerowe Kino FreeLove "W co grają ludzie"

  • Dodano: 2022-07-22 07:00, aktualizacja: 2022-07-21 21:16

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejny pokaz filmu pod chmurką.

Kolejne plenerowe kino

Podczas plenerowego kina FreeLove w sobotę 6 sierpnia o 20.30 wyświetlona zostanie komedia "W co grają ludzie" w reżyserii Jenni Toivoniemi, w której widzowie dołączą do urodzinowej imprezy-niespodzianki nad brzegiem morza. Co z niej wyniknie – przekonamy się już niebawem. Wstęp wolny.

"W co grają ludzie" to pełna humoru, słodko-gorzka satyra na pokolenie trzydziestolatków, kwintesencja Finlandii, a przede wszystkim fantastyczne studium relacji między ludźmi. Oto bowiem grupa dobrych przyjaciół 30+ planuje zorganizować przyjęcie-niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin swojej koleżanki Mitzi. Idylliczna okolica, nadmorskie wybrzeże, nostalgia w gronie przyjaciół i wspólne świętowanie – co jednak może pójść nie tak? Solenizantka nie jest zachwycona wizją szalonego weekendu licząc na spokojniejsze obchody, napięcie rośnie także na skutek pojawienia się nowego chłopaka przyjaciółki świętującej Mitzi. Znajome otoczenie imprezy sprawia, że dorośli ludzie powracają do dawnych lat, w zachowaniu i wspomnieniach. Nostalgia płynąca z filmu miesza powagę z pojawiającymi się co rusz absurdami i ciętym poczuciem humoru.

"W co grają ludzie" to świeża produkcja, na polskich ekranach pojawiła się premierowo w lipcu 2021 roku. Komedia jest w pełni udanym reżyserskim pełnometrażowym debiutem fińskiej twórczyni Jenni Toivoniemi. To film zdecydowanie warty obejrzenia w letni, wakacyjny wieczór.

  • Miejsce: ogród MCK Tychy, ul. Boh. Warszawy 26
  • Data: sobota, 06 sierpnia 2022 r., godz. 20.30
  • WSTĘP WOLNY
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na plenerowe Kino FreeLove "W co grają ludzie" / fot. MCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również