Wiadomości z Tych

Letni wieczór z "Wielorybem" w tyskim kinie plenerowym

  • Dodano: 2024-07-05 11:15

Kolejny seans plenerowego Kina FreeLove odbędzie się w najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 21.30 w Ogrodzie MCK Tychy. Widzowie obejrzą film pt. "Wieloryb" w reżyserii D. Aronofsky. Film oprócz prestiżowych Nagród Akademii Filmowej został wyróżniony także na MFF w Wenecji czy Critics’ Choice.

Historia porzuconego mężczyzny

Wzruszający film opowiada o mężczyźnie cierpiącym na poważną otyłość, który odrzucony przez rodzinę i bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Charlie (Brendan Fraser) potrzebował jednak jedynie maleńkiego impulsu, spotkania ze swoją nastoletnią córką, by to rozpaliło w nim płomień nadziei i wolę walki o siebie i nie tylko. Jednak Ellie (Sadie Sink), córka głównego bohatera, wcale nie pomaga mu w spełnieniu marzenia i zdecydowanie przetestuje jego determinację i cierpliwość. 

Dlaczego warto?

Oglądanie filmów na świeżym powietrzu tworzy niepowtarzalną atmosferę. Można cieszyć się ciepłymi letnimi wieczorami lub spokojnymi nocami pod gwiazdami. To doskonała okazja, aby cieszyć się przyrodą jednocześnie oglądając ulubione filmy. Można odpocząć na trawie, w hamaku lub na leżaku, co czyni seans jeszcze bardziej relaksującym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również