Wiadomości z Tych

Kuba Tomaszczyk - zwycięzca programu Masterchef z wizytą u prezydenta

  • Dodano: 2022-12-29 07:00, aktualizacja: 2022-12-28 19:23

Kuba Tomaszczyk - zwycięzca programu Masterchef i jeden z najpopularniejszych kucharzy w naszym kraju odwiedził Urząd Miasta Tychy. Spotkał się z Andrzejem Dziubą – prezydentem Tychów oraz jego najbliższymi współpracownikami.

Kulinarny mistrz z Tych

Prezydent Tychów przekazał także w imieniu całej tyskiej społeczności symboliczny prezent, bez którego żaden kucharz nie może się obejść – deskę do krojenia oraz nóż szefa kuchni z grawerem – hasłem promocyjnym miasta: "Tychy dobre miejsce". Do prezentu dołączone były życzenia: „Pełnemu pasji i kulinarnej wyobraźni utalentowanemu tyskiemu kucharzowi z życzeniami kolejnych wspaniałych sukcesów”.

- Dziękuję za wszystko, za ogromne wsparcie, którego doświadczałem także w rodzinnym mieście. Program Masterchef dał mi ponownie motywacje do działania, czuje się bardziej zmotywowany do działania, gotowy częściej wychodzić poza granicę komfortu – mówi Kuba Tomaszczyk.

To już kolejne spotkanie Kuby Tomaszczyka z prezydentem Dziubą. Młody kucharz odwiedził urząd miasta w maju 2016 roku po zajęciu 2. miejsca w pierwszej edycji programu Masterchef Junior Polska.

Przed młodym kucharzem teraz egzaminy zawodowe i przygotowanie do matury. Kuba jest uczniem Zespołu Szkół nr 7 w Tychach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również