Wiadomości z Tych

Kradzież w włamaniem w Tychach. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-06-20 06:30, aktualizacja: 2023-06-19 22:29

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem, do której doszło w mieszkaniu przy ulicy Starokościelnej w Tychach.

Kradzież z włamaniem w tyskim mieszkaniu

W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania, znajdującego się w Tychach przy ulicy Starokościelnej 6, do której doszło w dniu 14 marca 2023 roku, pomiędzy godziną 15:00 a 20:00. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby i otwarciu drzwi balkonowych przez powstały otwór, dostał się do wnętrza mieszkania, z którego ukradł portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów i karty bankomatowej oraz trzy złote łańcuszki.

Rysopis:

  • mężczyzna w wieku 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarną bluzę, czarne spodnie, czarne buty sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również