Wiadomości z Tych

Kradzież roweru w Tychach. Policja publikuje wizerunek sprawcy

  • Dodano: 2024-01-05 08:45, aktualizacja: 2024-01-19 08:20

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru, do której doszło w sklepie przy ulicy Budowlanych w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Mundurowi podjęli działania

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości 1700 złotych. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 12 listopada 2023 roku w Tychach na terenie sklepu przy ulicy Budowlanych.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Opublikowano także rysopis 

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie, czarne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również