Wiadomości z Tych

Groził ekspedientce i ukradł pieniądze z kasetki. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-12-07 12:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rozbójniczej, do której doszło w piekarni przy alei Jana Pawła II. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Kradzież rozbójnicza w Tychach

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 25 września 2023 roku około godziny 05:30 w piekarni znajdującej się przy alei Jana Pawła II. Nieznany sprawca, wykorzystując otwarte drzwi zaplecza oraz nieuwagę ekspedientki, dokonał kradzieży kasetki z kasy fiskalnej wraz z pieniędzmi, a następnie, w celu utrzymania się w jej posiadaniu, zagroził sprzedawczyni użyciem wobec niej przemocy.

Rysopis poszukiwanego

  • mężczyzna w wieku około 25-35 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w chwili zdarzenia w długie spodnie koloru brązowego, obuwie sportowe, szarą bluzę z kapturem, niebieski bezrękawnik oraz szarą czapkę z daszkiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również