Wiadomości z Tych

[FOTO] Zrobili to dla JAJ! Tyszanie zaangażowali się w akcję #MOVEMBER. O co chodzi?

  • Dodano: 2022-11-09 09:45

Kilku znanych tyszan postanowiło zaangażować się w przypadającą na listopad akcję #MOVEMBER i sfotografowało się w bardzo sugestywnej pozie w murach Teatru alternatywnego BELFEgoR. W ten sposób promują profilaktykę zdrowia intymnego mężczyzn.

Tym razem przedstawiamy dla Państwa kolejną niezłą sztukę Teatr alternatywny BELFEgoR odbywającą się w listopadzie. Występują w niej tyszanie i robią to konkretnie dla JAJ! Mając jeden cel - zwiększenie świadomości na temat zdrowia intymnego mężczyzn - pisze tyski radny Michał Kasperczyk na Facebooku.

#MOVEMBER w wykonaniu tyszan! Promują profilaktykę zdrowotną mężczyzn

Listopad został uznany na całym świecie miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder. W taki nietypowy sposób kilku tyszan - w tym radni Michał Kasperczyk, Krzysztof Król, a także Dawid Kołodziejczyk, Tomasz Budziosz czy Paweł Janas - dołączyło do akcji pod hasłem #Movember i zachęca do regularnych badań profilaktycznych oraz edukacji na temat raka jąder i prostaty

Nie zwlekaj! Zadbaj o swój Interes, zrób to dla JAJ! - przekonują w poście na Facebooku.

Akcja zapoczątkowana została w 1999 roku w Australii i swoim zasięgiem objęła niemalże cały świat, w tym czasie w wielu miejscach organizowane są bezbolesne bezpłatne badania profilaktyczne na Śląsku m.in. przez Fundację Kapitan Światełko.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również