Wiadomości z Tych

Czwartek z Teatrem dla Dorosłych w Klubie Wilkowyje MCK

  • Dodano: 2021-06-16 06:30, aktualizacja: 2021-06-15 10:07

17 czerwca o godz. 18.00 na terenie Klubu Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach (wstęp wolny) wystąpią kolejne zespoły.

18. 00 - Teatr ALAMAT z Gminnego Ośrodka Kultury w Kobiórze z przedstawieniem "Opowieści zamkniętego lasu". "Sztuka nawiązuje do wydarzeń związanych z wybuchem pandemii i zamknięciem lasów. Przygody Czerwonego Kapturka i Wilka".

  • Scenariusz i reżyseria – Stefania Dyduch i Teresa Malcharek
  • Występują: Teresa Malcharek, Stefania Dyduch, Katarzyna Goździk, Aleksandra Szamota, Paweł Fojcik, Krzysztof Fojcik, Tomasz Malcharek, Bogusław Myszor, Marcelina Pasternak

19.00 - "Teatr dla dorosłych" z Bieruńskiego Ośrodka Kultury ze spektaklem "Chop od mojij baby". Opowiada on o trudnych relacjach damsko-męskich i męsko-męskich, zwłaszcza, że kobieta (matka ,żona i kochanka) jest raczej nieprzewidywalna , ma wiele przymiotów, ale i wiele potrzeb. Te ostatnie próbują zaspokoić partnerzy głównej bohaterki – Any. Od pierwszej sceny widzowie raczeni są humorem. Śmiać się można z niezbyt rozgarniętego, ale sympatycznego chopa Any jak i pozostałych bohaterów. "Chop od mojij baby" to klasyczna komedia pomyłek, w których gubią się wszyscy bohaterowie. Czy znajdą dla siebie korzystne rozwiązanie swych problemów i czy zaspokoją potrzeby Any? Tego można dowiedzieć się tylko oglądając spektakl do samego końca.

  • reżyseria: Joanna Lorenc,
  • występują: Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Dagmara Kupczyk, Joanna Lorenc i Sławomir Rosowski
  • tekst – Marcin Melon,
  • Wydarzenie organizowane przez Klub Wilkowyje MCK, Bieruński Ośrodek Kultury i Gminnny Dom Kultury w Kobiórze.
Czwartek z Teatrem dla Dorosłych w Klubie Wilkowyje MCK / fot. MCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również