Wiadomości z Tych

27-latka ugodziła nożem swojego partnera!

  • Dodano: 2022-06-01 06:30, aktualizacja: 2022-05-31 23:11

Policjanci z Tychów zatrzymali nietrzeźwą 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. Mężczyzna trafił do szpitala.

Ugodzenie nożem 33-latka

W miniony czwartek przed godziną 20.00 policjanci z Tychów interweniowali przy ulicy Darwina. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że ma się tam znajdować mężczyzna z ranami ciętymi. Na miejscu obecna Załoga Pogotowia Ratunkowego udzielała pierwszej pomocy poszkodowanemu.

W rozmowie z mężczyzną policjanci ustalili, że chwilę wcześniej w mieszkaniu doszło do awantury z jego partnerką. Kobieta miała ugodzić nożem 33-latka, powodując u niego rany cięte rąk i brzucha. Poszkodowany z obrażeniami niezagrażającymi jego życiu trafił do szpitala. Mundurowi udali się do mieszkania i zatrzymali 27-latkę podejrzaną o dokonanie uszkodzenia ciała swojego partnera. Kobieta miała prawie półtorej promila alkoholu w organizmie. Kobieta usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała na okres poniżej 7 dni. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 2 lat więzienia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.