Ogłoszenia / Nieruchomości - sprzedam  

Nowe mieszkania Tychy al. Piłsudskiego

 Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją APARTAMENTY NIN. 

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Tych przy ul. Piłsudskiego 63/63A, składać się będzie z zespołu dwóch bliźniaczych budynków. Łącznie powstanie 84 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach, przewidziano mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe od 44m2 do 73 m2. Wszystkie mieszkania parterowe będą miały ogródki do indywidualnej aranżacji, zaś w pozostałych  mieszkaniach przewidziano loggię. Pod budynkami znajdować się będzie hala garażowa, z której na każde piętro podjechać będzie można windą cichobieżną.

Apartamenty NIN to także ciekawa i przyjazna architektura. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne wysokie okna, które ciekawie wyglądają na fasadzie budynku, ale przede wszystkim doskonale doświetlają pomieszczenia.

Dużym atutem jest lokalizacja w centrum miasta, gwarantująca doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

 

Oferowane mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku 63A. Składać się będzie z 4 pokoi o pow. 72,41m2, z przestronną loggią o pow. 10,83m2. Mieszkanie charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże przestronne okna.

Do mieszkania przypisane jest 2 komórki lokatorskie o pow. 2,67m2 i 2,49m2 znajdująca się obok mieszkania w cenie 18.782,00zł. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 33.000,00zł.Teren będzie zamknięty i ogrodzony w 100%.

Zapraszam do umówienia się na prezentację, gdzie na miejscu zaprezentuję wszystkie dostępne mieszkania.

 

ZAPRASZAM!!!

Cena: 484000 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii