Ogłoszenia / Nieruchomości - wynajmę

dodaj ogłoszenie

Lokale użytkowe do wynajęcia w centrum Rudy Śl.

  • Dodano: 2023-05-10
  • 43 wyświetlenia

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej oferuje do wynajęcia pomieszczenia pod działalność gospodarczą.

Lokale mieszczą się w zrewitalizowanej wilii przy ul. Piotra Niedurnego 75 w centrum Miasta Ruda Śląska, w dzielnicy Nowy Bytom.

Dysponujemy trzema wolnymi lokalami użytkowymi z pełnym węzłem sanitarnym o łącznej powierzchni 184,44 m2. Dwa lokale użytkowe znajdującą się na I piętrze o  pow. 61,86 m2 i  o pow. 70,07 m2 oraz na poddaszu – 52,51 m2.

Obiekt jest po gruntownym remoncie, podczas którego wzmocniono fundamenty, odnowiono elewację, wykonano konstrukcję i pokrycie dachu, a także wymieniono stolarkę okienną drzwiową oraz stropy piwnic, poddasza, posadzki, tynki i schody wewnętrzne. Dobudowano windę. Budynek został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Budynek wyposażony jest w windę, alarm, monitoring oraz domofon. Dla każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie. Zapewniamy sprzątanie powierzchni wspólnych tj. korytarza, klatki schodowej oraz windy.

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS Sp. z o.o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 2420-133 wew.141,145

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

www.mpgm.com.pl; tel.32/2420-133 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o.
https://mpgm.com.pl/

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.