Wiadomości z Tych

Zakupy online z dostawą do domu

  • Dodano: 2018-02-09 12:45

W Sosnowcu i Tychach od pewnego czasu działa usługa o nazwie „Zakupy z dowozem”. Oferuje ona klientom możliwość zrobienia zakupów online w najpopularniejszych supermarketach oraz dostawę ich prosto pod drzwi. Postanowiliśmy opisać dla Państwa ten temat dokładniej.

Twórcy serwisu www.zakupyzdowozem.pl promują swoją usługę hasłem „Ty zamawiasz, my dostarczamy – dostawa nawet w ciągu jednej godziny”. Oferta produktów, które możemy zamówić z dostawą jest bardzo bogata: serwis posiada większość asortymentu oferty sklepów Biedronka oraz Lidl, a także bardzo rozbudowaną ofertę sklepów Tesco. Portal zakupyzdowozem.pl daje nam wygodną alternatywę i możliwość kupienia ulubionych produktów kliknięciem myszki w sklepie internetowym. Istnieje również możliwość zamówienia jednocześnie zakupów z kilku sklepów w ramach jednej dostawy – co jest bardzo wygodne.

Największym zaskoczeniem jest wprowadzenie możliwości zamawiania jedzenia z sieci restauracji McDonald’s – do tej pory taka możliwość istniała tylko w Warszawie. Mamy w Sosnowcu czy Tychach bogaty wybór jedzenia z dostawą, ale z dostaw z najbardziej znanej sieci restauracji na świecie zapewne korzysta już bardzo dużo osób – kto nie lubi znanych i słynnych burgerów, frytek czy kurczaków? Dostawa z sieci McDonald’s jest opisywana jako szybsza od zakupów spożywczych – według informacji na stronie internetowej jest to ok. 30-45 minut od złożenia zamówienia. Twórcy serwisu wspominają o wprowadzeniu wkrótce ofert innych restauracji i sklepów specjalistycznych.

Sprawdziliśmy działanie usługi – na realizację zamówienia według informacji otrzymanej po jego złożeniu mieliśmy czekać ok. godziny i piętnastu minut. Dostawca zadzwonił do nas po pewnym czasie z zapytaniem, czy może przyjechać pół godziny wcześniej ponieważ skompletował już nasze zamówienie i jest gotów już do wyjazdu – miłe zaskoczenie. Oprócz dostaw w obrębie Sosnowca czy Tych, zamówienia można składać do Piekar Śląskich, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Mysłowic.

W praktyce usługa działa bardzo sprawnie, a panowie dostarczający zakupy są bardzo mili i uprzejmi. Po chwili od złożenia zamówienia na stronie internetowej zakupyzdowozem.pl otrzymujemy SMS z potwierdzeniem oraz numerem telefonu do dostawcy, który będzie obsługiwał nasze zamówienie. Jeżeli co najmniej jeden z zamówionych przez nas artykułów nie jest aktualnie dostępny w wybranym sklepie, dostawca zadzwoni do nas, by nas o tym poinformować oraz by zaproponować zastępczy produkt zbliżony do zamówionego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ już przed dostarczeniem do nas zamówienia będziemy wiedzieć, czy wszystko, co jest nam potrzebne z naszego zamówienia zostanie do nas dostarczone. Możemy również poprosić o dodanie artykułu do zamówienia w trakcie rozmowy z dostawcą, jeśli po prostu zapomnieliśmy o nim w trakcie składania zamówienia. Kilkanaście minut przed przyjazdem dostawcy otrzymujemy także SMS informujący nas, że dostawca jest już w pobliżu i za chwilę będzie na miejscu dostawy.

Większość z naszych czytelników zastanawia się zapewne, jaki jest koszt takiej usługi zakupów z dowozem? Tutaj czeka nas bardzo miłe zaskoczenie – jest to jedynie 9 zł, a w przypadku dowozu jedzenia z restauracji 2 zł. Jeśli więc cenicie sobie wygodę lub nie macie czasu na wizytę w sklepie i czekanie w kolejce do kasy, polecamy taką nowoczesną formę robienia zakupów, jak opisują ją twórcy serwisu zakupyzdowozem.pl – „wygodnie, szybko i sprawnie”.

Dowiedzieliśmy się także, że twórcy serwisu poszukują przedsiębiorców do współpracy w nowych lokalizacjach. Zapewniają m.in wdrożenie, szkolenia, oklejanie aut oraz stroje dla pracowników. Jeśli zaciekawiła Cię ta usługa i jesteś zainteresowany dołączeniem do innowacyjnego i szybko się rozwijającego zespołu zajrzyj na ich stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji: https://www.zakupyzdowozem.pl/wspolpraca/dostawca/

Zakupy online z dostawą do domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.