Wiadomości z Tych

Rafting przełomem Dunajca - super przygoda z adrenaliną

  • Dodano: 2020-10-05 13:00

Zakopane przyciąga swą charakterystyczną atmosferą. Nie można powiedzieć, by brakowało w nim atrakcji. Każdy turysta znajdzie coś, co bez reszty go pochłonie. Jedni polubią zabytki, inni barwną kulturę. Wiadomo jednak, że największym atutem są górskie krajobrazy, a te można poznawać nie tylko maszerując po szlakach. Doskonałym pomysłem na odkrywanie malowniczych zakątków jest rafting Dunajcem.

Same zalety!

Podczas wyprawy pontonem można się solidnie zrelaksować. Otoczenie jak najbardziej temu sprzyja. Myśli krążą wokół danej chwili, chcemy napawać się miejscem, czerpać z atrakcji, znika stres, nie liczą się obowiązki, żadne zmartwienia. Podziwiamy widoki, a one robią spore wrażenie. Pienińskie szczyty, potężne skały nad głowami, piękno rzeki, lasy – jest bajecznie. Poznawanie górskich terenów z perspektywy pontonu, to ciekawe doświadczenie i znakomite przeżycie. Mamy szansę zobaczyć to, co niewidoczne na lądzie. Dostrzegamy inne detale, niż podczas wędrówek, a zmieniające się scenerie potrafią oczarować. 

Czasem płyniemy spokojnie, a czasem z wiosłem w dłoni walczymy z bystrzynami, próbujemy przemierzyć wyznaczoną trasę, adrenalina skacze, a my mamy ogromną frajdę oraz satysfakcję, że podjęliśmy wyzwanie. Rafting przynosi wiele emocji i za to między innymi jest tak uwielbiany. Warto o nim pamiętać np. podczas planowania wypoczynku z grupą przyjaciół. Wspólny cel, w tym przypadku pokonanie wszelkich przeszkód i dotarcie do końca trasy, jednoczy. Można miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi osobami, pośmiać się, gromadzić wspomnienia. 

Warto dodać, że rafting przełomem Dunajca, choć chwilami dostarcza adrenaliny, nie jest niebezpieczny. Zawsze towarzyszy nam instruktor, który pomaga, a w trudniejszych sytuacjach przejmuje stery. Mamy sprzęt asekuracyjny, dlatego nie trzeba się niczego obawiać.

Gdzie zarezerwować rafting?

Oferta dostępna na https://www.rafting.pl przyciąga uwagę. Możemy zdecydować się na sam rafting, ale organizator proponuje także pakiety, np. rafting plus udział w biesiadzie. Jeśli komuś mało emocji podczas wodnej wyprawy na pewno chętnie poszaleje w rytmach góralskiej kapeli. Rafting.pl to solidna, ceniona, godna zaufania firma. Korzystanie z jej usług, stanowi gwarancję, że wypoczynek w mieście pod Giewontem będzie udany.

Rafting Dunajcem jest atrakcją, którą śmiało polecamy wszystkim lubiącym aktywności na świeżym powietrzu, spektakularne widoki i nietuzinkowe formy poznawania górskich uroków. Wiele osób zgodnie uznało, że po jednej wyprawie pontonem nabiera się chęci na następne.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.