Wiadomości z Tych

Osiemnaste urodziny są wyjątkowe. Twój prezent również powinien taki być!

  • Dodano: 2023-08-24 07:00, aktualizacja: 2023-08-27 09:05

Niewiele jest tak kluczowych wydarzeń w życiu młodego człowieka, jak osiemnaste urodziny. Są one pełnoprawnym wejściem w dorosłość. Nikt nie może być więc zdziwiony, że ten dzień obchodzi się ze szczególną pompą. Jesteś zaproszony na imprezę z okazji osiemnastki? W tym artykule znajdziesz kilka sprawdzonych inspiracji na niezapomniany prezent. Identycznie jak sama okoliczność, tak i Twój podarek powinien być naprawdę wyjątkowy. Dzięki nam unikniesz prezentowego faux pas, a tym samym sprawisz szczery uśmiech zadowolenia na twarzy solenizanta. O to właśnie chodzi w dawaniu upominków urodzinowych, prawda? Zapraszamy do lektury!

Co zrobić, żeby osiemnastkowy podarunek nie został zapomniany przez solenizanta?

Prezentowe wtopy przeważnie polegają na fatalnym dopasowaniu upominków do solenizantów. Nie ma tutaj znaczenia, czy imprezę osiemnastkową wyprawia mężczyzna, czy kobieta. Twój podarek powinien być maksymalnie spersonalizowany. W innym przypadku trafi na stos prezentów, które nie do końca zadowoliły osobę obdarowywaną. Zwróć uwagę przede wszystkim na hobby czy też dodatkowe zajęcia. Jeżeli upominek będzie nawiązaniem do takich kategorii, istnieje gigantyczna szansa, że będzie po prostu użyteczny. Możesz skorzystać także z popularnych w ostatnich latach schematów. Sklep MURRANO wyróżnia się największym wyborem podarków na osiemnastkę na rynku. Wśród damskich akcesoriów królują imienne szkatułki na biżuterię. Wśród męskich bardzo dużą popularnością cieszą się praktyczne gadżety. Zestaw majsterkowicza otwiera taką listę.

Humor zawsze się obroni. Osiemnastkowy prezent poinien wywołać szczery uśmiech

Doskonały prezent na 18 ze sklepu Murrano może być również humorystyczny. Na powagę jeszcze przyjdzie czas, a wejście w dorosłość to ostatnia chwila na troszkę szyderczej atmosfery. Tutaj także sklep MURRANO przygotował dziesiątki propozycji, jakie znajdą uznanie w oczach solenizantów. Co powiesz na album fotograficzny, zawierający wszystkie pozytywne i ciutkę mniej pozytywne momenty z życia obdarowywanej osoby? A może dedykowana koszulka zawierająca ulubiony cytat bądź sentencję, często wypowiadaną przez solenizanta? Kategoria humorystyczna zawsze cechuje się mnogością wyboru opcji prezentowych. Zwłaszcza, jeżeli jesteś w stanie nawiązać w podarku do konkretnego zdarzenia z życia solenizanta!

Spersonalizowany prezent na 18 to wybór, na który musisz zwrócić uwagę

Niezależnie od tego, na jaki konkretnie podarek się zdecydujesz, przemyśl dodatkową możliwość jego personalizacji. W ten sposób sprawiasz, że upominek z miejsca stanie się trafiony. Zwłaszcza, że współczesne sklepy z tego typu asortymentem dają minimum kilka ciekawych opcji na pełne dopasowanie Twoich zakupów do wybranej osoby. Rekomendujemy przede wszystkim naniesienie imienia na wybrany przez Ciebie gadżet. To popularna i sprawdzona w boju konfiguracja, która po prostu zwiększa wartość sentymentalną prezentów. Podobnie, jak dodatkowe napisy. Tutaj musisz już popuścić wodzę fantazji, chociaż parę pomysłów podsuniemy Ci w tym artykule. Najlepiej w takich przypadkach sprawdzają się ulubione cytaty lub sentencje. Poszukaj czegoś, co znasz tylko Ty oraz solenizant. Wówczas doskonale trafisz w jego gusta i wywołasz szczery uśmiech na twarzy.

Osiemnaste urodziny są wyjątkowe. Twój prezent również powinien taki być!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.