Wiadomości z Tych

Od nawigacji na mercadopark.pl do odwiedzin shopping mallu na Paprocanach

  • Dodano: 2021-04-27 13:45, aktualizacja: 2021-04-29 18:41

Przyzwyczailiśmy się do tego, iż zakupy robimy albo w zatłoczonych i głośnych centrach aglomeracji miejskich lub daleko na obrzeżach miast i poza uczęszczanymi szlakami komunikacyjnymi. Niedogodności z tym związane powodują, iż zakupy robimy coraz rzadziej. Tymczasem centrum handlowe Tychy – Mercado Park oferują komfort, który niweluje powyższe trudności w parkowaniu, długi i męczący dojazd oraz przepełnienie – będące tak częstym obrazkiem w wielkopowierzchniowych centrach handlowych.


Nowoczesne centrum handlowe Tychy – wszystko na wyciągniecie ręki


Powiedzieć, iż shopping mall Mercado Park, to obiekt super nowoczesny, to zbyt mało, by opisać atuty tego świeżego miejsca na mapie handlowej aglomeracji Tychów. To optymalne połączenie usług i stoisk handlowych dla tych, którzy chcą połączyć, na przykład zakupy spożywcze z troską o zwierzęta domowe i pilną potrzebą zatankowania, umycia własnego pojazdu.

Jak łatwo zauważymy na https://mercadopark.pl, centrum z ulicy Sikorskiego 72, oferuje możliwość skorzystania z myjni bezdotykowej oraz stacji paliw Lotos. Jeśli chodzi natomiast o te pierwsze, wzmiankowane powyżej kwestie, Mercado Park zachęca do wizyty w nowym, przestronnym sklepie sieci Żabka. Natkniemy się tam na jedną z wielu ciekawych promocji lub zrobimy podstawowe zakupy artykułów spożywczych, bez konieczności wyjazdu do sklepów spożywczych poza Tychami. Jeśli jesteśmy fanami artykułów spożywczych z wyższej półki, tworzonych zgodnie z zasadami dawnego dobrego rzemiosła, warto także odwiedzić stoiska Tradycyjnej Wędzarni oraz piekarnię-cukiernię U Brzęczka.


Rodzinny wypad do Mercado Park? Jak najbardziej!


O tym, iż sobotnie zakupy z grupą przyjaciół lub własną rodziną, nie muszą być nudne i męczące przekonają się ci, którzy zdecydują się na wizytę w Mercado Park. Położony tuż przy ulicy Sikorskiego rozległy parking i przestronne ciągi komunikacyjne wewnątrz obiektu z pewnością przyczynią się do komfortu zakupów. Jednakże tym, co je uatrakcyjni (także w oczach niecierpliwych, najmłodszych członków rodziny) będzie pobyt w jednej z najwyżej ocenianych w Tychach restauracji. Karta Restauracji Dotychczas pełna jest propozycji z kuchni niepretensjonalnej i jednocześnie swojskiej i smacznej.

Ciekawą propozycję dla dzieci, hobbystów i majsterkowiczów, przedstawia też oferta sklepu z niderlandzkiej sieci Action, która wybrała centrum handlowe Tychy – Mercado Park. Najmłodsze latorośle znajda tam wybór zabawek, a pasjonaci prac plastycznych – artykuły plastyczne i dekoracyjne. Sklep ten zachęca także do zapoznania się z oryginalnymi propozycjami dla ambitnych majsterkowiczów oraz z sezonowymi produktami „dla domu i ogrodu”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.