Wiadomości z Tych

Mieszkanie na Śląsku - zakup tańszy od wynajmu

  • Dodano: 2017-10-26 09:45

Szukanie mieszkania tylko z pozoru wydaje się proste. Początkowy plan zaczyna się komplikować, gdy po zapoznaniu się z wybranymi ofertami okazuje się, że większość typowanych nieruchomości na rynku wtórnym kosztuje zdecydowanie więcej, niż podawana cena zakupu.

Zliczając koszty, okazuje się, że tanie mieszkanie osiąga cenę domu, a tym samym staje się balastem nie do udźwignięcia. Mieszkanie na Śląsku wybiera coraz więcej osób spoza regionu. Powód - doskonałe warunki pracy, przyjazne środowisko i jedna z najnowocześniejszych infrastruktur. W tym przypadku korzystniej jest zdecydować się na nowe mieszkania w Tychach niż użytkowane mieszkanie w kamienicy lub po PRL-owskim betonie.

Najlepsze śląskie inwestycje mieszkaniowe

Wraz ze wzrostem zainteresowania nieruchomościami na Śląsku, deweloperzy dostosowali swoje oferty do oczekiwań potencjalnych klientów. Na tym tle wyróżniającym okazuje się deweloper Trojan, który oprócz nowoczesnej architektury i wysokiej dbałości o ergonomię wnętrz, postawił na intratne lokalizacje oraz komfort.

Warto przyjrzeć się tej ofercie i zdecydować się na proponowane nowe mieszkania w Tychach Tychy to jedna z perełek Górnego Śląska i to właśnie tutaj powstaje nowe, kameralne osiedle "Apartamenty NiN", dopasowane do potrzeb rodzin oraz singli. Nowe mieszkania w Tychach są perfekcyjne usytuowanie na jednym z nowoczesnych osiedli, na którym nie brak zieleni, sklepów czy placów zabaw. Co więcej, inwestycja realizowana jest z wielkim rozmachem i znaną deweloperowi dbałością o najmniejsze szczegóły. Różnorodność mieszkań pod kątem powierzchni i możliwości dowolnej aranżacji staje się wyróżniająca. Wskazując na najlepsze śląskie mieszkania od dewelopera Trojan zyskują miano lidera chętnie wybieranego przez kupujących.

Rata w wysokości czynszu

Blokadą dla wielu zainteresowanych zakupem nowych mieszkań deweloperskich była zazwyczaj kwota raty kredytu hipotecznego. Zmieniający się na plus rynek bankowy i ścisła współpraca z rzetelnymi deweloperami stworzyła możliwość dopasowania kredytu do indywidualnych możliwości.

Na ten przykład nowe mieszkania w Tychach słusznie kuszą miesięczną ratą od 695 złotych. To w wielu przypadkach koszt niższy od tego ponoszonego z tytułu wynajmu, a nawet kupna mieszkania z drugiej ręki. Szukając nowego mieszkania okazują się najlepszym wyborem także i pod tym kątem. Dużym atutem dla decydujących się na to rozwiązanie jest fakt, że deweloper zapewnia opiekę doradcy kredytowego i doradcy inwestycji, co zdecydowanie ma pozytywny wpływ na powzięte zobowiązania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.