Wiadomości z Tych

Merkury Market otwiera się na Wasze potrzeby!

  • Dodano: 2022-08-04 09:15, aktualizacja: 2022-08-17 11:49

Dobiegła końca budowa nowoczesnego, wielkopowierzchniowego obiektu handlowego należącego do sieci Merkury Market, która od 1991 roku z dużym powodzeniem działa na krajowym i zagranicznym rynku remontowo-wykończeniowym. Merkury Market od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wykończenia i wyposażenia wnętrz, mebli, materiałów budowlanych oraz akcesoriów ogrodniczych – realizując hasło „Remontuj i urządzaj taniej!”.

Inwestycja obejmująca ponad 20 366 m2 powierzchni użytkowej, zlokalizowana została w Tychach przy ul. Towarowej 2e w bliskim sąsiedztwie Gemini Park. 

W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 6 SIERPNIA ZAPRASZAMY NA WIELKIE OTWARCIE SKLEPU MERKURY MARKET!

Ten nowoczesny trzykondygnacyjny pawilon handlowy powstał z myślą o rosnących potrzebach klientów i rozwijającego się intensywnie rynku remontowo-wykończeniowego. Market składa się z części ekspozycyjno - handlowej, podziemnej-magazynowej oraz socjalno-administracyjnej. Cały budynek został w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony jest w windę towarowo – osobową oraz ruchome schody. Przestrzeń pawilonu pozbawiona jest progów technicznych dla swobody poruszania się osób z niepełnosprawnością.

Wśród towarów, jakie proponuje nam Merkury Market możemy znaleźć m.in.: najbogatszą ofertę płytek ceramicznych w regionie oraz kamień elewacyjny, armaturę i ceramikę sanitarną, solidną stolarkę budowlaną, wysokiej jakości panele ścienne i podłogowe, ekskluzywne meble, pościele i elementy dekoracji wnętrz,firany i zasłony, karnisze i rolety, designerskie kominki oraz systemy grzewcze, dywany, wykładziny i PCV, chemię budowlaną i narzędzia, systemy dociepleń i elementy konstrukcyjne, komfortowe materace, artykuły ogrodowe i bogatą roślinność oraz artykuły niezbędne do wykończenia każdej przestrzeni wedle pomysłu Klienta.
Tyski market posiada jeden z największych i najlepiej wyposażonych działów – ogród, oferujący: rośliny, środki ochrony roślin, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, elementy małej architektury ogrodowej, trampoliny, domki, grille i baseny ogrodowe.

Ponadto Merkury Market zatrudnia lokalnych. W nowej inwestycji znajdzie pracę liczna grupa mieszkańców Tych i okolic.

6 sierpnia o godzinie 8:00 wielkie otwarcie przy Towarowej 2e!

Przyjdź i sprawdź jakie promocje przygotował dla Was Merkury Market w Tychach! 
Ofertę specjalną możesz zobaczyć GAZETCE PROMOCYJNEJ

ZAPRASZAMY!

www.merkurymarket.pl

Merkury Market otwiera się na Wasze potrzeby!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.