Wiadomości z Tych

Czy plecaki i torby na biodro to dobre produkty reklamowe?

  • Dodano: 2023-08-07 10:15, aktualizacja: 2023-08-23 10:31

Plecaki reklamowe i biodrówki to produkty, które wyjmujemy z dna szafy wiosną i latem. Wtedy dużo częściej się przemieszczamy, mamy ochotę na aktywność fizyczną i na stroje, które nie będą ograniczały naszych ruchów. Dlatego w tym czasie wielu z nas stawia właśnie na takie torby i plecaki, które dają nam pełną swobodę ruchów. Jednak czy plecaki to dobre gadżety reklamowe? Przekonaj się sam.

Plecaki z logo na letnie festiwale

Lato to czas festiwali, dobrej zabawy i podróży. Szczególnie chętnie korzystamy z okazji na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i w towarzystwie przyjaciół. Z tego względu plecak jako letni gadżet reklamowy może sprawdzić się doskonale.

Nie musisz zastanawiać się, w jaki sposób dotrzeć ze swoją firm do różnych miast w Polsce. Nie masz konieczności rozwieszania banerów reklamowych, które zauważy tak naprawdę niewiele osób. Wystarczy, że przygotujesz ciekawy, praktyczny i kolorowy plecak, który Twoi klienci mogą zabrać ze sobą na festiwal.

Dzięki temu, że oni będą z nim podróżować, logo Twojej firmy będzie pojawiało się w coraz to nowych miejscach. W ten sposób przynajmniej część osób, które będą mijali twoi klienci dowie się o istnieniu Twojej organizacji. Jest to dużo tańszy sposób na dotarcie do nowych, potencjalnych klientów niż klasyczne banery lub ulotki.

Towarzysz podróży - w górach i nad wodą

Podobnie można zakładać w przypadku plecaków, które dopasujesz do wyprawy w góry lub nad wodę. W takim przypadku liczy się przede wszystkim wysoka wytrzymałość na obciążenia, ponieważ w podróż zabieramy zwykle mnóstwo jedzenia i picia.

Dodatkowo istotne jest to, żeby taki plecak reklamowy nie przepuszczał wody, albo przynajmniej zatrzymywał ją chociaż w pierwszej godzinie deszczu. Takie zabezpieczenie sprawi, że szybko Twój plecak stanie się ulubionym towarzyszem klientów podczas ich podróży i turystycznych przygód.

Dzięki temu, że Twoi klienci będą zadowoleni z plecaka reklamowego z logo Twojej firmy, będą polecać Cię dalej. W konsekwencji mnóstwo osób dowie się, że istniejesz na rynku i chętnie skorzysta z Twojej oferty.

Torebka biodrowa „nerka” jako wygodne dodatki podczas uprawiania sportu

Biodrówki przez wiele lat były uważane za śmieszne i mało atrakcyjne. Osoby, które je nosiły, musiały liczyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Jednak te czasy już minęły! Teraz biodrówki są szalenie modne i przyciągają zazdrosne spojrzenia. Szczególnie doceniają je sportowcy, którzy dzięki temu mają wolne ręce, a na plecach nie czują plecaka. Mogą swobodnie biegać, a torba nie obija się o ich plecy. To rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie, jeśli Twoimi klientami są sportowcy lub osoby, które zajmują się sportem hobbystycznie. 

Gdzie można kupić sprawdzone gadżety reklamowe?

Gadżety reklamowe to produkty, które powinny być w ofercie każdej firmy. Dzięki nim docierasz do nowych klientów, a Twoi obecni mogą poczuć się docenieni. Gdzie szukać dobrych gadżetów reklamowych?

Doskonale sprawdza się tutaj współpraca z Gift Design. Dzięki temu, że działają oni przede wszystkim w sieci, nie ograniczają ich przestrzenie w sklepie czy magazynie. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów i nie martwić się, że czegoś dla Ciebie zabraknie.

Dodatkowo firma stawia na stały kontakt z klientami, niezależnie od etapu współpracy. Dlatego możesz zawsze być na bieżąco ze stanem Twojego zamówienia.

Przekonaj się, że dobre gadżety reklamowe, dopasowane do twojej grupy docelowej, to większe zyski dla Ciebie. Twoje logo na plecakach festiwalowych i podróżnych będzie pojawiało się w różnych zakątkach Polski.

Czy plecaki i torby na biodro to dobre produkty reklamowe?

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.