Wiadomości z Tych

Chcesz mieć piękne, lśniące, białe zęby? Skorzystaj ze stomatologii estetycznej

  • Dodano: 2019-12-13 14:30

Olśniewający uśmiech jest kluczem do sukcesu. Wiele z nas o nim marzy, ale niestety na wygląd naszych zębów ma wpływ wiele czynników, m.in. ogólny stan zdrowia, stosowana dieta czy używki, a także codzienna higiena jamy ustnej. Jeśli zęby utraciły swój kolor, a my mimo odpowiedniej higieny nie jesteśmy w stanie przywrócić im bieli zębów w naturalny sposób, z pomocą mogą przyjść zabiegi stomatologii estetycznej.

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna jest działem jednej z gałęzi stomatologii, która odpowiada za ładny wygląd zębów, obejmuje. ocenę wyglądu zgryzu i zębów oraz dopasowaniem rozwiązań, które przywrócą im piękny, naturalny kolor i odpowiedni kształt. Śmiało można powiedzieć, że jest to dziedzina, która zajmuje się przywracaniem pięknego uśmiechu.

Kto może z niej skorzystać?

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną, by ich uśmiech był piękny, a zęby zdrowe, lśniące i białe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które jest wspierane przez sprzęty najnowszej technologii, stomatolodzy skutecznie pomagają w estetycznej korekcji kształtu zębów, a także bezpiecznej eliminacji przekrzywień, przerw czy  przebarwień zębów. Przy wyborze gabinetu stomatologicznego warto zwrócić uwagę na indywidualne podejście do Pacjenta.

Jakie zabiegi są najczęściej wykonywane?

Większość gabinetów wykonuje zabiegi wybielające i odbudowujące, wśród których można wyróżnić aplikację licówek porcelanowych, korony i mosty pełnoceramiczne, korekty kształtu i koloru zębów przy pomocy materiałów dentystycznych, uzupełnienie ubytków, wybielanie zębów metodą nakładkową lub gabinetową z zastosowaniem lampy diodowej bądź lasera. Zabiegi są dobierane indywidualnie do potrzeb Pacjenta, dlatego warto wybrać taki gabinet, który cechuje się holistycznym podejściem do opieki nad Pacjentem, wysoką jakością oferowanych usług oraz profesjonalizmem.

Czy warto?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo indywidualna, ale wiele osób, które skorzystały już z zabiegów medycyny estetycznej z uśmiechem prezentuje efekty. Pozwala im to czuć się bardziej komfortowo i pewnie. Każdej osobie, która chciałaby pochwalić się zdrowym i pięknym uśmiechem rekomendujemy udanie się na konsultację do stomatologa, który oceni stan uzębienia i zaproponuje właściwe leczenie.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej znajdują coraz większe grono odbiorców, ponieważ powszechnie uważa się, że piękny uśmiech i zdrowe zęby znacząco wpływają na to, jak odbiera nas otoczenie i jak pewnie czujemy się sami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.