Wiadomości z Tych

Auta dostawcze dla firmy

  • Dodano: 2020-11-17 11:45, aktualizacja: 2020-12-22 16:02

Haczyk przy wyborze idealnego samochodu dostawczego dla firmy polega na tym, że każdy model dedykowany jest innemu sektorowi działalności i odmiennym potrzebom właścicieli firm. Przedsiębiorcy poszukują rozwiązań motoryzacyjnych, które wyróżniają się funkcjonalnością, atrakcyjną ceną czy pakownością pojazdu. Jak wobec tego stworzyć własne mobilne biuro, które posłuży nam przez lata? Co oferują Salony Samochodowe Ford Auto-Boss na Śląsku? Które modele pozwalają się zamknąć w niewielkim budżecie, a które wymagają większego nakładu finansowego? Podpowiadamy, czego szukać i jakie samochody cieszą się uznaniem. 

Samochody dostawcze producenta Ford

Auta dostawcze marki Ford uchodzą za jedne z najmniej awaryjnych pojazdów w swojej półce cenowej. Ceny za samochody tego typu wahają się od 40 000 do 200 000 złotych. Nasz subiektywny ranking zaczniemy od omówienia ekonomicznego modelu, na który większość przedsiębiorców może sobie pozwolić. Mowa o modelu Ford Transit Courier, który gwarantuje, że praca z jego pomocą stanie się prostsza i przyjemniejsza. Co to znaczy? W praktyce oznacza to tyle, że parkowanie, poruszanie się po mieście i drogach ekspresowych, a także załadowanie lub wyładowanie pojazdu nigdy nie było prostsze. Standardowy pakiet wyposażenia obejmuje zaawansowany technologicznie interfejs, wygodne, profilowane siedzenia, schowki i dwa asymetryczne skrzydła tylnych drzwi. 

W jakim rodzaju pracy sprawdzi się najlepiej? Ford Transit Courier to wszechstronny model, który doskonale się sprawdza przy przewozie pasażerów (do 5 osób) i/lub ładunków, m.in. dzięki składanym tylnym siedzeniom, które pogłębiają przestrzeń roboczą samochodu. Producentowi nie można odmówić tego, że wie, jak inteligentnie podejść do przestrzeni ładunkowej. Z tym modelem praca to czysta przyjemność. 

Samochód dostawczy dla wymagającego przedsiębiorcy

Każdy, kto prowadzi firmę chce zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze warunki i komfort pracy, dlatego inwestycja w samochód roboczy powinna być przemyślana i zaplanowana od początku do końca. Polecanym i lubianym dostawczakiem jest nowy Ford Transit Ambiente. Nowe oblicze Forda Transit zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwiać pracę i jazdę kierowcy. Dzięki temu zastosowano blokadę otwarcia drzwi pod kątem 270 stopni i odblaski umieszczone na drzwiach, zwiększające widoczność na drodze. Dodatkowo nowy Transit wyposażony jest w system, za pomocą którego odnajdziesz swój pojazd na mapie - to idealna opcja dla zapominalskich, którzy nie pamiętają, gdzie zaparkowali. 

Dla kogo? Pojazd ten ma większą przestrzeń ładunkową od swojego poprzednika, dlatego sprawdzi się doskonale u kierowców, którzy przewożą ludzi i ładunki na szerszą skalę. Nowy Transit zachwyca kierowców swoim wnętrzem - zarówno wyglądem, jak i komfortem prowadzenia pojazdu, dlatego nadaje się do ciągłej, długiej i wymagającej pracy. 

Poznaj każdy z modeli i wybierz coś dla siebie!

Inwestycja w samochód dostawczy to niełatwa decyzja. Trzeba zwrócić uwagę na parametry silnika, wygodę załadunku i rozładunku, funkcjonalność i przystosowanie do długich podróży, kabinę czy przedni/tylny napęd. Specjaliści Salonu Samochodowego Ford Śląsk Auto-Boss Bielsko-Biała dobierają indywidualne rozwiązania dla firm, przeprowadzając wstępną analizę potrzeb klienta.

Serwisowanie pojazdów dostawczych 

Prawidłowo wykonane naprawy i opieka mechaników pojazdowych to gwarancja żywotności pojazdu i pewność, że usługi świadczone przez Twoją firmę będą wykonane w terminie, a dodatkowo nic Cię nie zaskoczy! 

Poznaj ofertę samochodów dostawczych Auto-Boss w Salonie Samochodowym Ford blisko Żywca i umów się na jazdę próbną! Przy inwestycji w samochód dostawczy ważne jest podjęcie świadomej i sprawdzonej decyzji!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.