Wiadomości z Tych

Atlas Poland - lider sprzętu budowlanego

  • Dodano: 2019-10-18 10:30, aktualizacja: 2020-06-02 10:09

Od roku 2002, kiedy powołaliśmy naszą firmę do życia, każdego dnia zbieramy doświadczenie, by móc naszym klientom zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem sprzętu na rynku polskim takich marek jak: ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald jak również SMP.

Naszą ogromną zaletą jest funkcjonowanie na terenie całego kraju. Każdego dnia staramy się o nawiązywanie trwałych i owocnych współprac z przedsiębiorstwami różnych gałęzi przemysłu, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w realizacji nierzadko trudnych zadań logistycznych związanych z szeroko rozumianą budową.

Atlas Poland to synonim renomy i doświadczenia. Oferujemy nie tylko szeroki asortyment, ale również najbardziej wykwalifikowanych pracowników, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Oprócz tego nasi klienci mogą liczyć na znakomity serwis.

Wśród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim rzetelność i wysoki profesjonalizm, który budujemy każdego dnia, nieprzerwanie do pierwszego dnia funkcjonowania naszej firmy.

Szeroka oferta sprzętu.

Oferujemy specjalistyczne maszyny dwudrogowe, które znalazły zastosowanie w budowie i naprawach kolei, sprzęt skierowany do przemysłowego przeładunku różnorodnych materiałów a także:

- koparki kołowe,

- koparki gąsienicowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- sprzęt do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki,

- prasonożyce.

Jak można zauważyć nasza oferta jest niezwykle szeroka, dzięki temu zyskujemy możliwość indywidualnego podejścia do każdego zadania. Ułatwia to pracę naszym zleceniodawcom a także pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe.

Niezwykle istotne jest, aby w najbardziej optymalny sposób dobrać sprzęt do zadań, jakie stoją przed naszym klientem.

Każde większe prace o charakterze budowlanym wymagają najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu. Dlatego też warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tematem na co dzień. Wiele prac nie byłoby możliwych bez takiego sprzętu jak koparki. Jednak i one różnią się parametrami technicznymi a tym samym funkcjonalnością.

Koparki - niezbędny sprzęt budowlany.

Koparki dwudrogowe naszej własnej produkcji doskonale sprawdzą się do wszelkiego typu prac torowych. Posiadają specjalnie dedykowany system dzięki czemu zapewniają doskonała kompatybilność z torowiskiem, znacząco wpływając na usprawnienie przeprowadzanych prac.

Koparki kołowe i gąsienicowe z kolei przeznaczone są do prac ziemnych. Warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju dodatkowe systemy i osprzęt, który zwiększa funkcjonalność i mobilność wybranego sprzętu.

Jeśli nasz klient nie jest specjalistą w temacie specjalistycznego sprzętu, nasi pracownicy zapewniają doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Z chęcią pomożemy dobrać najbardziej optymalny sprzęt a także zajmiemy się jego profesjonalną obsługą.

Serwis Atlas Poland.

Firma Atlas Poland prowadzi na terenie Polski różnego rodzaju naprawy jak również obsługę techniczną wszystkich modeli, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki temu zyskujesz pełną gwarancję funkcjonalności i niezawodności sprzętu.

Wiele punktów na mapie naszego kraju to pewność, że będziemy zawsze tam gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. W każdym czasie i w każdym miejscu. Szybki kontakt przekłada się na usprawnienie naprawy a tym samym szybszy powrót do wykonania zlecenia. Brak opóźnień w pracach to zysk zarówno dla nas, jak i naszych klientów.

W powszednie dni tygodnia Serwis Atlas Poland daje gwarancję, że reakcja z naszej strony odbędzie się w maksymalnie 24 godziny.

Podczas zgłaszania automatycznie uruchamiamy procedury, które mają na celu przyspieszenie całego procesu naprawy. Wszystkie brakujące lub uszkodzone części znajdują się w naszym centralnym magazynie, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób są dostarczane do punktu zgłoszenia takiej potrzeby.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego też jeśli dojdzie do zawarcia umowy między stronami zapewniamy świadczenie dodatkowych usług, które są personalizowane według potrzeb klienta.

Na wyposażeniu posiadamy liczne samochody serwisowe, które są wzbogacone w najnowocześniejsze narzędzia i niezbędny sprzęt, który wykorzystywany jest do napraw jak również przeglądów serwisowych.

Jeśli znaleźli się Państwo w kryzysowej sytuacji zachęcamy do zgłoszenia serwisowego, poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie, w zakładce serwis. Tylko w ten sposób będziemy mogli zapewnić Państwu szybką i skuteczną pomoc. Formularz posiada wszelkie niezbędne informacje, które są konieczne do rozpoczęcia skutecznej interwencji serwisowej.

Atlas Poland - gwarancja bezpieczeństwa.

Każdy sprzęt, który znajduje się w naszej ofercie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa, które spełniają normy Unii Europejskiej. Zależy nam na zagwarantowaniu najwyższej jakości usług, dlatego też tak ważne są dla nas aspekty bezpieczeństwa.

Zarówno koparki jak i pozostałe maszyny zostały dostosowane do jak najbardziej efektywnej pracy nie powodującej zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników zajmujących się obsługą techniczną.

Atlas Poland - najwyższa jakość maszyn budowlanych.

Nasza firma jest pionierem w produkcji koparek dwudrogowych (jesteśmy pierszą firmą, która wyprodukowała taki sprzęt) a także koparek kołowych i gąsienicowych. Każdego dnia dokładamy najwyższych starań aby nasz sprzęt był naszą wizytówką i spełniał rygorystyczne normy dotyczące jakości.

Maszyny produkcji marki Atlas Poland charakteryzują się wyjątkową żywotnością i przemyślaną konstrukcją. Są dedykowane wykonywaniu precyzyjnych zleceń, gdzie konieczne jest wykorzystanie dużych mocy.

Ważną kwestią jest dla nas również ekologia, dlatego przy produkcji maszyn staramy się wykorzystywać technologie, które w istotny sposób przyczyniają się do zmniejszenie emisji spalin do atmosfery.

Niektóre marki wciąż próbują z nami konkurować, jednak naszym zdaniem to walka z wiatrakami. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Już dziś możesz skorzystać z naszych usług lub sprzętu i przekonać się na własnym przykładzie.

Internet - miejsce, w którym znajdziesz to czego szukasz.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach co raz więcej ludzi korzysta z internetowych źródeł wiedzy. Dlatego też stawiamy na skuteczną reklamę naszej firmy również na tym polu. Internet jest nieocenionym kanałem dla potencjalnych klientów. Dzięki stronie internetowej, bez wychodzenia z domu można sprawdzić informacje, których się poszukuje.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco prowadzić naszą witrynę internetową. W poszczególnych zakładkach można odnaleźć konkretne modele sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie z pełną specyfikacją oraz wskazówkami jakimi należy się kierować podczas wyboru sprzętu.

 

W razie pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.