Wiadomości z Tych

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - co powinnaś o nich wiedzieć?

  • Dodano: 2020-02-10 13:45

Nie ma wątpliwości, że listy zabiegów dostępnych w rożnego rodzaju salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej cały czas się powiększają. Wpływa na to przede wszystkim intensywny rozwój w dziedzinie kosmetologii. Na rynku dostępne są także innowacyjne kosmetyki, a do nich należą także ampułki.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – opis zabiegu

Zabieg mezoterapii bezigłowej wykonywany jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jego głównym celem jest przygotowanie skóry, a dokładniej jej głębszych warstw do przyjęcia dawki kosmetyków. Otwarcie kanałów następuje przy użyciu potencjałów elektrycznych. Całość opiera się na zjawiskach fizycznych zachodzących w błonach komórkowych, a także warstwie rogowej skóry. To one sprawiają, że aplikowane kosmetyki mogą przedostać się w głąb skóry. Dzięki temu terapia staje się znacznie bardziej skuteczna, a co za tym idzie jej efekty bardziej zadowalające dla klientki. Zabieg mezoterapii bezigłowej daje więc możliwość. Jednak by ją w stu procentach wykorzystać należy posługiwać się sprawdzonymi kosmetykami.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – jakie powinny być?

Ampułki do mezoterapii bezigłowej to kosmetyki wyróżniające się kilkoma aspektami. Pierwszym z nich jest ciekawe opakowanie, które zapewnia trwałość zamkniętych w nim substancji. Ampułka nie dopuszcza bowiem do utleniania kosmetyku i utraty jego pierwotnych wartości. Dzięki temu efekty jej stosowania są znacznie lepsze niż w przypadku produktów z tradycyjnych opakowań. Co więcej, ampułki do mezoterapii bezigłowej dostępne między innymi na stronie https://phyris.mensabeauty.pl/ wyróżniają się spośród innych produktów także składami. Na etykietach znajdziemy bowiem informacje wyłącznie o zawartości składników pozytywnie oddziałujących na skórę. Nie będzie tam za to tzw zapychaczy, które nie mają żadnego znaczenia przy walce o piękny wygląd. Ten aspekt jest szczególnie ważny, ponieważ realnie wpływa na efekty stosowanej kuracji. Jednak warto pamiętać, że cieszyć się dobrymi efektami będzie można jedynie przy zakupie sprawdzonych kosmetyków i ich regularnemu stosowaniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.