Wiadomości z Tych

Zniszczenie mienia na dworcu autobusowym w Tychach. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-03-03 07:00, aktualizacja: 2023-03-02 19:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia, do którego doszło na dworcu autobusowym w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia dokonanego przez nieznanego sprawcę, który wybił przednią szybę w autobusie linii 536. Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 grudnia 2022 roku w Tychach na terenie dworca autobusowego przy ulicy Andersa.

Rysopis

  • mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w kurtkę roboczą koloru jasnożółtego z odblaskowymi emblematami oraz czapkę w szare paski.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również