Wiadomości z Tych

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

  • Dodano: 2020-09-25 14:00, aktualizacja: 2020-09-25 16:56

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Ulica Dzwonkowa została już przebudowana na odcinku od ul. Cmenternej do ul. Jaskrów. Droga została poszerzona i ułożono nową asfaltową nawierzchnię. Od poniedziałku - 28.09 - odcinek ten zostanie udostępniony kierowcom, co pozwoli wykonawcy inwestycji przejść do kolejnego etapu prac.

- Z chwilą oddania do użytku przebudowanego odcinka ulicy Dzwonkowej, równolegle zamknięty zostanie około 300-metrowy fragment biegnący od ul. Jaskrów do ul. Ostróżki wraz z ul. Krokusów - mówi Agnieszka Kijas, rzecznik Miejskiego Zarządu ulic i Mostów w Tychach. - To dużo mniejszy zakres prac i utrudnienia potrwają tu kilka tygodni. Kierowców prosimy o ostrożność i stosowanie się do znaków.

Zmiany dotyczą także kursowania autobusów. Linie L oraz 131 skierowane zostają na trasy objazdowe.

Linia L

w kierunku TYCHY BARWNA CMENTARZ, w kursach od przystanku TYCHY CZUŁÓW NARCYZÓW , po obsłużeniu p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA, autobus pojedzie z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA, do przystanku TYCHY WARTOG ŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy), zlokalizowanego w rejonie skrzy ż owania ul. Dzwonkowej i ul. Jaskrów i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy. W kursach rozpoczynających się od p. TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA, autobus pojedzie ul. Oświęcimską  do ul. Jaskrów na przystanek TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ  (zastępczy) i dalej jak wyżej,

w kierunku przystanku TYCHY CZUŁÓW NARCYZÓW, po obsłużeniu p. TYCHY WARTOGŁOWIEC  SKOTNICA, autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) - z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA  - na p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy,

w kierunku przystanku TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA, po obsłużeniu p. TYCHY WARTOGŁOWIEC SKOTNICA  autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) i dalej do p. TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA .

Linia 131

w kierunku TYCHY MARII KONOPNICKIEJ, po obsłużeniu przystanku  TYCHY WARTOGŁOWIEC SZKOŁA  autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOG ŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) - z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA  - na p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy,

w kierunku przystanku TYCHY SPORTOWA po obsłużeniu p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA autobus pojedzie z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również