Wiadomości z Tych

Złodziej wkładów do papierosów elektronicznych jest poszukiwany przez policję!

  • Dodano: 2024-03-08 14:15

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży wkładów do papierosów elektronicznych o wartości ponad 1700 złotych. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Służby prowadzą postępowanie

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży 105 sztuk wkładów do papierosów elektronicznych, do której doszło 4 stycznia 2024 roku w sklepie przy alei Jana Pawła II 20 w Tychach. Wartość skradzionego mienia to 1747,95 złotych.

Za zgodą prokuratora, mundurowi opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

  • Rysopis: mężczyzna w wieku około 25 lat, włosy krótkie, ciemne, ubrany w brązową kurtkę zimową, szare spodnie, czarne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również