Wiadomości z Tych

Zatrzymani za kradzież z włamaniem. Grozi im nawet 10 lat więzienia

  • Dodano: 2022-10-06 06:30, aktualizacja: 2022-10-05 23:25

Tyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do piwnicy, z której skradli rower oraz elektronarzędzia. Sprawcy wpadli dzięki pracy operacyjnej policjantów już dzień po złożeniu zawiadomienia przez zgłaszającego.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy pod koniec września przyjęli zawiadomienie dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnicy przy alei Piłsudskiego w Tychach. Łupem złodziei miał paść rower oraz elektronarzędzia o łącznej wartości 1200 złotych. W wyniku pracy operacyjnej śledczy wpadli na trop włamywaczy już dzień po otrzymaniu informacji o zdarzeniu. Ostatecznie policjanci zatrzymali dwóch 37-latków podejrzanych o kradzież z włamaniem. Obydwaj usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem działając wspólnie i w porozumieniu. Policjanci odzyskali skradziony rower, który wróci do właściciela. O ich dalszym włamywaczy zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje nawet 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również