Wiadomości z Tych

Wypadek na ulicy Sikorskiego w Tychach. Dwie osoby trafiły do szpitala!

  • Dodano: 2023-05-16 06:00, aktualizacja: 2023-05-15 20:28

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ulicą Paprocańską. W zderzeniu samochodów osobowych poszkodowane zostały dwie osoby.

Przedwczoraj o godzinie 15:32 na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ulicą Paprocańską doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 71-letnia kierująca toyotą, wyjeżdżając z ulicy Paprocańskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nie stosując się do znaku STOP i wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą skody.

Na skutek zderzenia z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono 26-letniego kierującego skodą oraz jego 21-letnią pasażerkę. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają tyscy mundurowi.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego apelujemy o rozwagę na drodze. Przypominamy, że stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji! - apelują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również