Wiadomości z Tych

Wiosna na sportowo! Wesprzyj Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

  • Dodano: 2024-05-14 13:45

Wiosna w pełni! Pogoda dopisuje. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym - ruszyć w plener, a przy okazji wspomóc Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wystarczy pół godziny aktywności

- Wystarczy pół godziny aktywności, aby dołączyć do Akcji „Wiosna na sportowo”. Główny cel to zebranie środków dla wdów i sierot po naszych kolegach. Każdy ruch, czy to w formie rekreacyjnej, czy sportowej  poprawia nasze zdrowie i samopoczucie, więc pomagając osieroconym rodzinom pomagasz także sobie - informują policjanci. 

Regulamin

Poniżej publikujemy regulamin akcji, ale w skrócie wygląda to tak, że jest ona skierowana do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy ukończyli osiemnasty rok życia. Najpierw trzeba zarejestrować się na stronie www.zapisyonline.pl, potem otrzymamy wirtualny numer startowy a na zakończenie także certyfikat za udział w przedsięwzięciu. Opłata startowa to minimum 35 zł, ale jak było to podczas wcześniejszych akcji - mile widziane są wpłaty większe, wszystko zostanie spożytkowane na cele statutowe Fundacji.

Akcja trwa od 15 maja do 16 czerwca 2024 r. do godziny 23.59. W tym czasie należy w dowolnym miejscu przez co najmniej 30 minut pokonać dowolny dystans w wybrany przez siebie sposób. Może to być wycieczka rowerowa, bieg, jazda na rolkach, pływanie, spływ kajakiem czy zwykły spacer. Ważne by aktywność była udokumentowana zdjęciami lub odnotowaniem w aplikacjach, które liczą czas i kilometry pokonanego dystansu. 

 Start już w środę 15 maja!

Wiosna na sportowo! Wesprzyj Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również