Wiadomości z Tych

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2023-01-12 06:30, aktualizacja: 2023-01-11 20:57

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie dokonania transakcji przy użyciu uprzednio przywłaszczonych kart płatniczych. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży saszetki z zawartością kart bankomatowych oraz dokumentów, do której doszło 26 października 2022 roku. Ponadto sprawca włamał się na konto poprzez dokonanie nieautoryzowanych transakcji uprzednio przywłaszczonymi kartami bankomatowymi powodując straty o łącznej wartości ponad 1100 złotych

Rysopis

  • mężczyzna w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, ubrany w spodnie koloru jasnego, czapkę w pasy, kurtkę koloru jasno zielonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję! / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również