Wiadomości z Tych

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2022-12-14 06:00, aktualizacja: 2022-12-13 21:39

W toku wykonanych czynności dotyczących kradzieży w sklepie, śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 500 zł. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

W porozumieniu z prokuratorem publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Mężczyzna w wieku ok 25-30 lat, ubrany jest w buty koloru białego, bluzę sportową, t-shirt oraz spodnie koloru czarnego. Ponadto mężczyzna posiada na głowie czapkę z daszkiem oraz torbę sportową koloru czarnego przewieszoną przez ramię.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również